Děkujeme všem, kteří přišli na pálení čarodějnic a stavění máje za hasičárnu. Účast byla opět vysoká, z čehož usuzujeme, že se vám u nás každoročně líbí. Připravené soutěže, ukázka techniky i samotná stavba máje přilákaly stovky lidí nejen ze Zličína. Doufáme, že se vám líbil i doprovod kapely Klamovka pod vedením Romana Krásy. Bohužel s ohledem na výstrahu ČHMÚ a především poněkud nešťastné rozhodnutí vedení magistrátu hlavního města Prahy o Zákazu rozdělávání ohňů (nařízení Hl. m. Prahy č. 9/2016 Sb.), ze kterého nechtěli vyjmout ani akce pořádané a dozorované jednotkou požární ochrany, jsme nemohli zapálit hranici s čarodějnicí a musela být odvolána také večerní ohňová show. Děkujeme za pochopení a budeme se na vás těšit opět v příštím roce. Případné náměty či připomínky k pálení čarodějnic si rádi přečteme na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo je v papírové podobě můžete vložit do schránky na hasičárně.

Děkujeme úřadu MČ Praha Zličín i MHMP za finanční podporu celé akce. Zároveň děkujeme firmě Sekyra služby za odvoz odpadu a všem ostatním, kteří se podíleli na přípravě a realizaci celé akce.

Za SDH Zličín

Jiří Brabenec