Sbor dobrovolných hasičů Praha - Zličín zve všechny příznivce tance, hudby i dobrého jídla a pití na tradiční hasičský bál.
Těšíme se na Vás v Sokolovně Řepy 25. 3. 2023 od 19:00
 
Vstupné 300 Kč
Vstupenky je možné zakoupit každé pondělí od 19 do 21 hodin v hasičské zbrojnici (Křivatcová ul.) nebo se nám ozvěte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
 
Těšíme se na Vás,
hasiči Zličín
Srdečně zveme celý Zličín i široké okolí na tradiční svatomartinský průvod s Lampióny po Zličíně ve středu 9. 11. 2022 od 17 hodin. Cestou na vás čeká malý testík, tak nezapomeňte na tužky, protože pro všechny úspěšné luštitele máme připravenou sladkou odměnu. Akci zakončí v parku světelná show a k dispozici budou rovněž teplé nápoje.
 
Těšíme se na vaši účast,
hasiči Zličín
Sbor dobrovolných hasičů Praha - Zličín zve všechny děti i dospělé na Loučení s prázdninami 28. 8. 2021 od 15 hodin na hřišti za hasičskou zbrojnicí. Těšit se můžete na soutěže pro děti, ukázky hasičské techniky a večer zahraje k poslechu a tanci české i světové hity kapela TSP BAND.
 
Program:
15:30 - 18:00 Soutěže pro děti a ukázky zásahové techniky (poslední soutěžní karty se vydávají v 17:15)
18:00 - 22:00 kapela TSP BAND
 
Občerstvení zajištěno v průběhu celé akce. Těšit se můžete na

Hasiči Zličín zvou všechny děti i rodiče na netradiční mikulášskou nadílku 🎅v sobotu 4. 12. 2021 od 14 do 16 hodin. Vzhledem k aktuálním protiepidemickým opatřením musela být akce i letos upravena. Start bude tradičně na hřišti za hasičskou zbrojnicí, ale soutěžní stanoviště budou rozmístěna po Zličíně (viz mapka v diskuzi události na našem Facebooku, nebo bude k dispozici na startu). V cíli bude na každého dětského účastníka čekat nejen dárek od Mikuláše s jeho družinou, ale rovněž pro všechny

Na svátek svatého Martina 11. 11. 2021 jsme pořádali Svatomartinský průvod Zličínem pro širokou veřejnost. V čele průvodu byl svatý Martin na bílém koni. Sněhovou nadílku sice nepřinesl, ale počasí bez deště ano, tak alespoň něco. Dětí s lampiony dorazilo více než dvě stě, takže průvod to byl pořádný. Děti cestou vyplnily kvíz a jako odměnu dostaly v cíli v parku Na Prameništi koblihu a teplý čaj. Na závěr jsme se pokochali ohnivou show, kterou si užili jak děti, tak i dospělí. Děkujeme za

Čtrnáct dní na táboře uteklo jako voda v Sázavě, podél které jsme strávili dva týdny nabité pohybem, soutěžemi, tvořením, sportem atp. Zličínští hasiči pořádají letní tábor každý rok a ani letos tomu nebylo jinak. Děti se společně s vedoucími nechaly hned první den doslova pohltit celotáborovou hrou Jumanji, kterou jsme našli zakopanou v táboře. A pak už se vše dělo ráz na ráz.

              Na poslední dubnový den jsme samozřejmě v hasičárně nezapomněli. Platná přísná protiepidemická opatření nám ale bohužel neumožnila ani letos uspořádat klasickou akci pálení čarodějnic pro širokou veřejnost s živou hudbou, soutěžemi či ukázkou zásahové techniky. Nechtěli jsme ale nikoho nechat sedět při tak krásném počasí doma a povedlo se, protože hon na čarodějnice vytáhl na sluníčko snad celý Zličín. Pokud se snad někdo zapomněl naší akce zúčastnit, jen připomínám, že se po

Nákaza koronavirem postupně přerostla v celosvětovou pandemii a dopadla na běžný život v naší republice včetně hasičů na Zličíně. Vládními nařízeními byl vyhlášen nouzový stav a další opatření. Kvůli těmto nařízením byl na poslední chvíli zrušen náš velký hasičský bál. Zároveň jsme pozastavili veškerou spolkovou činnost i práci s dětmi.

Vzhledem k postupné paralýze Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy (každým dnem přibývali nakažení příslušníci a rozšiřovaly se i jejich počty