Jednotka sboru dobrovolných hasičů Praha Zličín by ráda rozšířila řady svých členů. Je Ti více než 18 let? Bydlíš na Zličíně nebo v Sobíně? Chceš pomáhat spoluobčanům, podílet se na společenském životě v naší městské části a naučit se spoustu nových věcí, jako je práce s motorovou pilou, řešení krizových situací, předlékařskou první pomoc, práce s dýchací technikou a mnoho jiného? Pak hledáme Tebe. Hledáme kamarády, kteří jsou týmoví hráči, vědí, co je to zodpovědnost a dokáží se nadchnout a řešit různé situace vlastní hlavou. Činnost v jednotce je dobrovolná, bez nároku na mzdu. Nejedná se tudíž o práci na HPP, VPP, ani jiné druhy pracovních poměrů.

Požadujeme: Věk minimálně 18 let, bydliště na území Městské části Praha - Zličín a Sobín, výpis z rejstříku trestů, fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Více informací u velitele jednotky p. Christova, tel. 604 297 512, nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

More Joomla Extensions