Čtrnáct dní na táboře uteklo jako voda v Sázavě, podél které jsme strávili dva týdny nabité pohybem, soutěžemi, tvořením, sportem atp. Zličínští hasiči pořádají letní tábor každý rok a ani letos tomu nebylo jinak. Děti se společně s vedoucími nechaly hned první den doslova pohltit celotáborovou hrou Jumanji, kterou jsme našli zakopanou v táboře. A pak už se vše dělo ráz na ráz.

Stačilo hodit kostkou a tu jsme se ocitli v pravěku, jindy nám přišly škodit upíři, na paty nám šlapal bláznivý vědec, žralokům nás málem předhodili piráti nebo jsme se snažili pochytat divoké opice. Každý den byl plný programu, jak jen to šlo, aby si děti nestačily příliš stýskat. Kromě celotáborové hry nechyběl ani puťák s přespáním v přírodě a několik diskoték. Přes všechny levely a přízně i nepřízně počasí se nám nakonec podařilo zvolat společně JUMANJI a vrátit se zpátky do reality všedních dní. A co nás čeká za rok? Nechte se překvapit.

 

Ing. Barbora Kolková - hlavní vedoucí LT