Po roce je tu opět oblíbená jarní akce "Sběr železného šrotu a elektroodpadu"

1. 4. 2023 od 9 do 15 hodin

Ukliďte po zimě byt, garáž či sklep a zbavte se starého mixéru, sporáku, pračky,... nebo jen nepotřebných kovů (trubky, radiátory, plechy,...).

Stará pračka nepatří do škarpy, ale k nám!!!

Sbor dobrovolných hasičů Zličín nabízí možnost odevzdat kovový šrot a vysloužilé elektrospotřebiče přímo v hasičárně v ulici Křivatcová (na hřišti za ním) v jakémkoli množství.

Lze odevzdat:

!!!Nelze odevzdat nebezpečný odpad (zářivky, barvy, oleje,…) a tonery!!!

Sběr i elektrospotřebiče odvezeme po domluvě i od vašeho domu. Z hygienických důvodů není letos možné provádět demontáže a odnos spotřebičů z vašich bytů či domů. Věci k odvozu musejí být připraveny mimo uzavřené prostory.

Pokud povezete jakýkoli elektroodpad nebo kovový šrot přímo k hasičárně, nezapomeňte prosím na desinfekci rukou a ochranu úst.

Pokud máte zájem, pro bližší informace nebo jiný termín, kontaktujte pana Petra Lödara na tel.: 607 725 170 nebo se ozvěte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Veškerý elektroodpad bude odevzdán k ekologické likvidaci!!!

Každým odevzdaným kouskem podpoříte naši činnost, děkujeme...

HASIČI ZLIČÍN