V sobotu 23.3.2019 se ve večerních hodinách konal již tradiční hasičský bál. Útulné prostory sálu, léty osvědčená kapela, výborná kuchyně místní restaurace, ale především parádní atmosféra, to vše přilákalo i letos desítky tanečníků na parket řepské sokolovny. Celý večer zahájilo vystoupení tanečního kroužku zličínské základní školy pod vedením paní ředitelky Vladimíry Šimáčkové. Dětem i jejich tanečním mistrům moc děkujeme za příjemné zpestření programu. Dále už pokračovala volná zábava za doprovodu kapely Vynyl band. Nechyběla bohatá tombola, za jejíž obsah částečně vděčíme sponzorům bálu - firmám cyklo Calabrone, Colorwood, Krmiva Hostivice, SDV model a únikové hry Escapepoint a děkujeme jim za věnování cen.

Pevně věříme, že jste si letošní bál užili a příští rok se můžeme těšit opět na vyprodanou sokolovnu!

Fotografie z celého bálu naleznete zde: "bude doplněno"

Jiří Brabenec