Sbor dobrovolných hasičů Praha - Zličín pořádá tradiční Pálení čarodějnic a stavění máje. Akce se koná 30.4.2018 na hřišti za hasičskou zbrojnicí v ulici Křivatcova č.p. 244.

-> Od 16 hodin budou probíhat ukázky hasičské techniky, vybavení a zároveň mohou děti soutěžit v různých disciplínách

Vážení přátelé,

děkujeme Vám všem za účast na hasičském bále konaném u příležitosti výročí 111 let od založení Sboru dobrovolných hasičů Praha - Zličín. Sál by téměř vyprodaný a atmosféra byla dokonalá. Pevně věříme, že jste si celý večer užili, čehož byl nejlepším důkazem stále zaplněný

I v letošním roce pořádá náš sbor klasický letní tábor. Cílem bude opět rekreační středisko ve Všechlapech u Divišova. Bližší info naleznete v informačním letáku. V případě zájmu o letní tábor kontaktujte vedoucí na níže uvedených kontaktech:

Bára Kolková: 606 401 393,

Rok se sešel s rokem a my opět pořádali naše „zličínské závody.“ Letos se konaly v sobotu 23.9. I přes drobná prostorová omezení, z důvodu probíhající výstavby zázemí sportovního areálu, nám bylo hřiště FC Zličín ideálním útočištěm.

Okolo osmé hodiny ranní, v době, kdy první družstva dětí