Vážení a milí Zličíňáci,

Čarodějnice je opět v karanténě (prý byla moc pozitivní) a nemůže si na naší tradiční akci ani letos stoupnout na vrchol hořící hranice. Připravili jsme si ale pro vás alternativní program na čarodějnické odpoledne. 

Termín:                    30. 4. 2021

Čas:                          od 14 do 19 hodin

Místo:                       MČ Zličín

Co s sebou:              Vytištěnou mapku (popřípadě staženou do telefonu), propisku, vytištěnou hrací kartu

Princip hry:

Vaším úkolem je projít všech 25 stanovišť, která jsou zakreslena v mapce (níže). Stanoviště není nutné jít za sebou, cestu a pořadí stanovišť si volíte Vy sami. Po příchodu na stanoviště zodpovíte hádanku a odpověď zapíšete do hrací karty (ke stažení níže) k číslu stanoviště. Kromě hádanek máte za úkol počítat obrázky čarodějnic, které uvidíte na stanovišti. Po splnění všech 25 stanovišť se vydejte na místo, které vám vyšlo v tajence na hrací kartě. Zde se dozvíte další pokyny k dosažení věcné ceny.

 

Soutěžní karty s křížovkou i mapy Zličína se stanovišti budou v pátek 30. 4. 2021 k dispozici rovněž vytištěné k vyzvednutí na vratech hasičské zbrojnice (Křivatcová 244) vedle pošty. Psací potřeby vlastní.

 

Zároveň vyzýváme všechny malé čarodějnice a čaroděje, aby po roce opět oprášili své sváteční kostýmy a košťata pro tu správnou čarodějnickou atmosféru!

Děkujeme, že i při této akci dodržujete platná vládní nařízení a pravidlo 3R (rozestupy, roušky /respirátory a dezinfikované ruce)!

 

Těšíme se na vaši účast. Každý sám a přesto spolu.

hasiči Zličín

 

Soutěžní kartu s křížovkou si můžete stáhnout pro vytištění zde: SOUTĚŽNÍ KARTA

Mapa se stanovišti ke stažení ZDE: MAPA

Případně tímto QR kódem si ji můžete nahrát přímo do mobilní aplikace Mapy.cz 

R