Jednotka sboru dobrovolných hasičů Praha Zličín by ráda rozšířila řady svých členů. Je Ti více než 18 let? Bydlíš na Zličíně nebo v Sobíně? Chceš pomáhat spoluobčanům, podílet se na společenském životě v naší městské části a naučit se spoustu nových věcí, jako je práce s motorovou pilou, řešení krizových situací, předlékařskou první pomoc, práce s dýchací technikou a mnoho jiného? Pak hledáme Tebe. Hledáme kamarády, kteří jsou týmoví hráči, vědí, co je to zodpovědnost a dokáží se nadchnout a řešit různé situace vlastní hlavou.

Činnost v jednotce je dobrovolná, bez nároku na mzdu. Nejedná se tudíž o práci na HPP, VPP, ani jiné druhy pracovních poměrů.

Požadujeme:

  • Věk minimálně 18 let
  • Bydliště na území Městské části Praha - Zličín a Sobín
  • Výpis z rejstříku trestů
  • Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Výhodou:

  • Řidičské oprávnění sk. C, D, E
  • Hlavní pracovní poměr ve směnném provozu

 

Více informací u velitele jednotky p. Horáka, tel. 778 413 607, nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Free Joomla Lightbox Gallery

Důležitá telefonní čísla:

150 - Hasiči

155 - Záchranná služba

158 - Policie ČR

156 - Městská policie

112 - Evropské číslo tísňového volání