Rok se sešel s rokem a my opět pořádali naše „zličínské závody.“ Letos se konaly v sobotu 23.9. I přes drobná prostorová omezení, z důvodu probíhající výstavby zázemí sportovního areálu, nám bylo hřiště FC Zličín ideálním útočištěm.

Okolo osmé hodiny ranní, v době, kdy první družstva dětí přijížděla k prezenci, řada našich členů již pilně vyměřovala dráhy obou soutěžních disciplín – štafety požárních dvojic a požárního útoku. Letos se zúčastnilo opět značné množství družstev, včetně sborů ze středočeského kraje. Všichni soutěžící a krásné počasí vytvořilo skvělou sportovní atmosféru a závody jsme si všichni užívali. Soutěž probíhala bez větších zdržení a děti se tak bez prodlev dočkaly slavnostního vyhodnocení, předání diplomů, pohárů a cen. Každý malý závodník si odvezl za patřičné místo nějakou tu cenu. Děti na prvních třech místech také medaile. To díky štědrému sponzorskému daru od firmy Sabe, která nám poháry a medaile věnovala, a jíž tímto děkujeme. Výsledky byly následující: kategorie přípravky obsadila první a druhé místo, mladší děti úžasné první místo a starší děti druhé a čtvrté místo.

Po krátké přestávce, kterou dokonale vyplnila naše „řízkárna“ skvělým obědem, jsme se vrhli na soutěž dospělých. V letošním roce nesla nově také název Memoriál Václava Procházky. Odpolední soutěže se zúčastnilo letos bohužel méně družstev než v předchozích letech, ale i tak zde padaly skvělé časy. Nakonec ale vše dopadlo dobře. A team mužů vybojoval první místo, naši dorostenci druhé místo a B team třetí místo, ženy první a třetí místo a fotrteam skončil na stříbrné pozici.

 

Děkujeme sponzorům včetně ÚMČ Praha Zličín, všem členům za pomoc při realizaci i všem závodníkům a fanouškům za skvělou atmosféru na našich závodech a zase za rok ahoj!

Fotogalerii ze závodů naleznete zde: https://photos.google.com/share/AF1QipPt1E6_HE9ToZ6SGg8MYKBmJuBLh1NoPXcdi9_MDaM6vgIhET0Zr9qDnSXQkdRiLw?key=X1lYbmkyaGZvTWdTQjQ3cDVYZkNJVWMwV2FTN3Rn 

 

Free Joomla Lightbox Gallery

Důležitá telefonní čísla:

150 - Hasiči

155 - Záchranná služba

158 - Policie ČR

156 - Městská policie

112 - Evropské číslo tísňového volání