Vážení a milí Zličíňáci,
připravili jsme pro vás další aktivitu na slunečné nedělní odpoledne, Pohádkovou stezku po Zličíně.
 
Termín: 13. 6. 2021
Čas: od 14 do 19 hodin
Místo: MČ Zličín
Co s sebou: Vytištěnou mapku (popřípadě staženou do telefonu), propisku, vytištěnou hrací kartu
 
Princip hry:
Vaším úkolem je projít všech 22 pohádkových stanovišť, která jsou zakreslena v mapce (ke stažení níže). Stanoviště není nutné jít za sebou, cestu a pořadí stanovišť si volíte sami. Čísla jsou pouze doporučená. Po příchodu na stanoviště zodpovíte hádanku nebo splníte úkol a odpověď zapíšete do hrací karty k číslu stanoviště. Po splnění všech 22 stanovišť a vyluštění hádanky vás čeká na hřišti u hasičárny odměna.
Soutěžní karty s křížovkou i mapy trasy se stanovišti budou v neděli 13. 6. 2021 k dispozici rovněž vytištěné k vyzvednutí na vratech hasičské zbrojnice (Křivatcová 244) vedle pošty. Psací potřeby vlastní.
 
Děkujeme, že i při této akci dodržujete platná vládní nařízení a pravidlo 3R (rozestupy, roušky /respirátory a desinfikované ruce)!
Soutěžní kartu s křížovkou si můžete stáhnout pro vytištění: ZDE
Mapa se stanovišti ke stažení: ZDE (případně pod QR kódem níže)
 
Připraveno bude i občerstvení v cíli (na hřišti za hasičárnou) včetně grilu a točených nápojů. (Dle platných protiepidemických opatření v den konání akce)
 
Akce finančně podpořena MHMP
 
 
Těšíme se na vaši účast. Každý sám a přesto spolu.
hasiči Zličín