Vzhledem k postupnému uvolňování opatření v souvislosti s epidemií koronaviru můžeme konečně uskutečnit tradiční sběr elektroodpadu a kovového šrotu.

23. 5. 2020 od 9 do 15 hodin

Ukliďte po zimě byt, garáž či sklep a zbavte se starého mixéru, sporáku, pračky,... nebo jen nepotřebných kovů (trubky, radiátory, plechy,...).

Stará pračka nepatří do škarpy, ale k nám!!!

Sbor dobrovolných hasičů Zličín nabízí možnost odevzdat kovový šrot a vysloužilé elektrospotřebiče přímo v hasičárně v ulici Křivatcová (na hřišti za ním) v jakémkoli množství.

Lze odevzdat:

• kovový odpad (plechy, trubky, vodovodní baterie, radiátory,…)
  • autobaterie
  • elektroodpad:
    • velké spotřebiče (pračky, myčky, boilery, lednice a mrazáky, sporáky, el. radiátory…)
    • malé spotřebiče (mixér, rychlovarnou konvici, rádio, mikrovlnnou troubu, fén,…)
    • televize a monitory

!!!Nelze odevzdat nebezpečný odpad (zářivky, barvy, oleje,…) a tonery!!!

Sběr i elektrospotřebiče odvezeme po domluvě i od vašeho domu. Z hygienických důvodů není letos možné provádět demontáže a odnos spotřebičů z vašich bytů či domů. Věci k odvozu musejí být připraveny mimo uzavřené prostory.

Pokud máte zájem, pro bližší informace nebo jiný termín, kontaktujte pana Petra Lödara na tel.: 607 725 170.

Veškerý elektroodpad bude odevzdán k ekologické likvidaci!!!

Každým odevzdaným kouskem podpoříte naši činnost, děkujeme...

HASIČI ZLIČÍN