Naši dorostenci jako vítězové krajského kola reprezentovali Zličín i celou Prahu na mistrovství republiky dorostu v požárním sportu. Letos se konalo 4. a 5. 7. v Plzni.

Po roce příprav a dřiny jsme vyrazili do Plzně bojovat o co nejlepší umístění. Konkurence na mistrovství republiky je obrovská. I letos výkony některých družstev dosahovaly téměř národních rekordů. My měli trochu štěstí i trochu smůly, ale s mnoha novými zkušenostmi a zážitky jsme z Plzně nakonec přivezli samé jedničky (startovní číslo 1, 11. místo na stovkách, štafetě i útoku a celkově 11. nejlepší družstvo dorostenců v republice).

Velké díky všem závodníkům, trenérům Vojtovi a Ondrovi i fanouškům! Tak snad zase za rok!

 

Důležitá telefonní čísla:

150 - Hasiči

155 - Záchranná služba

158 - Policie ČR

156 - Městská policie

112 - Evropské číslo tísňového volání