Vážení přátelé,

děkujeme Vám všem za účast na hasičském bále konaném u příležitosti výročí 111 let od založení Sboru dobrovolných hasičů Praha - Zličín. Sál by téměř vyprodaný a atmosféra byla dokonalá. Pevně věříme, že jste si celý večer užili, čehož byl nejlepším důkazem stále zaplněný taneční parket a mnoho tanečních kreací v průběhu celého večera. Zároveň věříme, že se Vám líbila připravená kulturní vložka v podobě profesionálního předtančení standardních i latinskoamerických tanců. Děkujeme kapele Vynyl band za skvělý hudební doprovod v průběhu celé akce a všem sponzorům, kteří nám věnovali ceny do bohaté tomboly. Jmenovitě Potraviny u Martiny, MIBAG sanace spol. s.r.o., Krmiva Hostivice, Café Calabrone Cykloservis, Restaurace Sokol, Colorwood.cz, klub Cleo – dětské plavání Nučice a firmě Šrotýř & synové – REKLAMA za výrobu banneru. Těšíme se na vás opět v příštím roce!

 

 

Důležitá telefonní čísla:

150 - Hasiči

155 - Záchranná služba

158 - Policie ČR

156 - Městská policie

112 - Evropské číslo tísňového volání