Sbor dobrovolných hasičů Praha - Zličín společně s kulturní komisí UMČ Praha - Zličín uspořádal 31. srpna na hřišti za hasičskou zbrojnicí k příležitosti konce prázdnin letní kino. Začátkem prázdnin jsme pomocí Facebooku nabídli možnost hlasovat o promítaném filmu. Jednoznačně vyhrál snímek Ženy v běhu a tak jsme se mohli o sobotním večeru posledního prázdninového dne těšit na příjemné posezení u filmu. Atmosféra byla podpořena krásným počasím, kdy bylo již od 18 hodin možné zakoupit občerstvení, něco k snědku a strávit tak příjemné chvíle před začátkem promítání. Potěšila nás vysoká účast našich spoluobčanů a závěrečný potlesk, díky kterému můžeme usoudit, že se nám akce povedla a zajisté ji budeme příští léto opakovat. Zároveň děkujeme návštěvníkům za respektování doby nočního klidu a za poklidné ukončení akce po 22 hodině.

 

More Joomla Extensions